Kalite Politikamız

Öz Aslı Yemek Fabrikasın'da kalite yönetim ve gıda güvenliği yönetim sistemleri tüm birimlerde etkin şekilde uygulanır. Gıda kodeksi başta olmak üzere yasa ve mevzuat şartlarına uyarak, zamanında ve optimum fiyatlarla, dürüst, işini seven ve paylaşımcı bir ekip ile çalışarak lezzetli yemekler üretmek ve en iyi şekilde sunumunu yapmak Öz Aslı Yemek Fabrikası'nın öncelikleri arasındadır..

Öz Aslı Yemek Fabrikası, yemek üretiminde kullanılan tüm malzemeleri türlerine göre soğutucu sistemle veya oda sıcaklığına uygun depo alanlarında saklamaktadır. Böylelikle hem sağlıklı depolama yapılmakta hem de yeterli stok sağlanmaktadır. Yemek üretimi doğrudan insan sağlığını ilgilendiren bir faaliyet olduğu için Öz Aslı Yemek Fabrikasın'da tüm üniteler hijyen kurallarına uygun olarak tasarlanmıştır.Depolama ünitesinde ise temizliğin yanı sıra depolanan ürünlerin saklama koşulları ve sürelerine de azami özen göstermektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek tüm mutfak ekipmanları yenilenen Öz Aslı Yemek Fabrikasın'da dünya standartlarında üretim yaptığının bilinciyle çalışanlarından başlayan temizlik kuralları işlem yapılan tüm ünitelerde titizlikle uygulanmaktadır.

Öz Aslı Yemek Fabrikasın'da tüm ünitelerinde olduğu gibi yemek pişirme ünitesinde de son teknoloji kullanılmakta ve özellikle hijyen konusuna hassasiyet gösterilmektedir. Gelenekselden moderne, Türk kültüründen değişik kültürlerin farklı yemek alışkanlıklarına kadar tüm uygulamalar mutfağımızda orjinal tablarına sadık kalınarak özenle hazırlanmaktadır. Mutfakta çalışan ve Öz Aslı Yemek Fabrikası'nın can damarını oluşturan ekipteki aşçı ve yöneticiler yeni tadlar, gurme ve hijyen konularında rutin eğitimler almakta ve aldıkları eğitimleri ekipleriyle paylaşarak mutfaklarında birebir uygulanmasına özen göstermektedirler.

Öz Aslı Yemek Fabrikası dünya standartlarında ve kalitesinde üretim yaptığının bilincindedir. Bunun sonucu olarak ISO 9001 belgesini alma çalışmaları hızla son aşamaya doğru ilerlemektedir. Hijyen ve sağlık konularında müşterilerin hassasiyetini bilen Öz Aslı Yemek Fabrikası'nın üretim alanı müşterilerin profesyonelleri tarafından rahatlıkla gezilebilmektedir.